Parašykite mums

Error: Contact form not found.

Svetainių kūrimas


Svetainių kūrimas – tai yra atskira gyvenimo filosofija, kuria teisingai suprasti reikalingi tikri profesionalai..

Ką daryti, jei įmonės pardavimų kreivė krenta žemyn? Pykti ant pardavimų vadovo? Na, nebent tuo atveju, jei nepasiūlė kreiptis į interneto svetainės kūrimo ir skaitmeninės rinkodaros specialistus.

Jei tik ką pasišaipėte manydami, kad šiomis dienomis kiekvienas verslininkas supranta, kaip svarbu sukurti unikalią interneto svetainę ir teisingai pasirinkti SEO strategiją – klystate.

Verslo kūrėjų, kurie nustumia įvaizdžio formavimą internete į antraplanį vaidmenį, priima standartinius sprendimus, vis dar yra labai daug. Jeigu esate vienas iš jų, nesijauskite prastai, nes šią akimirką esate ten, kur reikia: svetainių kūrimas yra mūsų stichija! Mes išgydysime jus nuo itin žalingo interneto svetainės kūrimo ar atnaujinimo atidėliojimo, potraukio priimti konservatyvius sprendimus ar kitų jūsų pelną pražudyti galinčių ligų.

Juk interneto svetainė, kurioje sklandžiai ir patraukliai išreikšta įmonės informacija – yra pirmas ir vienas svarbiausių žingsnių nepriekaištingo įvaizdžio, pardavimų augimo ir, be abejonės, konkurencinio pranašumo link.Mes kuriame:

  • Interneto svetaines

  • Produktų katalogus

  • Nukreipimo puslapius (landing page)

  • Portalus

  • Specializuotus projektus

  • Online servisus

  • Elektronines parduotuvesPritaikome prie visų
mobiliųjų įrenginių.


Ar puikiai pažįstate šiuolaikinį prekių ir paslaugų pirkėją? Jei pritariančiai linksite galva, tuomet akylai stebite jo įpročių pasikeitimus ir žinote faktą, kad pirkimus jis vis dažniau atlieka naudodamasis mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Dėl šios priežasties interneto svetainės dizainą yra būtina pritaikyti prie skirtingų naujųjų technologijų įrenginių. Tik tuomet jūsų tinklalapis, atvertas skirtingų dydžių telefonų, planšečių, kompiuterių ekranuose išlaikys estetinį vaizdą, patogų funkcionalumą ir garantuos gerą lankytojų įspūdį.


Interneto svetainių kūrimu užsiimantys profesionalai „responsive design“ sprendimą visuomet rekomenduoja ir todėl, kad tai padeda sparčiai auginti tinklalapio lankytojų skaičių. Mobiliesiems įrenginiams sukurtą interneto svetainės atvaizdavimą laikome tarsi antruoju tinklalapiu. Todėl atsisakę šio „dublikato“, turėsite vieną svetainės versiją, kurią greičiau ir geriau įvertins interneto paieškos sistemos (pavyzdžiui, dėl aukštos pozicijos „Google“). Rezultatas - jūsų verslas internete tampa labiau matomas. O jūs juk norite būti matomi savo būsimam klientui, ar gi ne?