Parašykite mums

Error: Contact form not found.

Elektroninės parduotuvės sukūrimas


Elektroninės parduotuvės tampa visuomenės standartu. Vystantis moderniosioms informacinėms bei komunikacinėms technologijoms, tradicinės prekybos taisyklės keičiasi iš pagrindų. Šiandien nereikia turėti ar nuomotis patalpų, kad galėtumėte sėkmingai prekiauti savo produktu. Teoriškai, galite atidaryti parduotuvę neišėję iš namų!

Vilniaus Dizaino Biuras kuria estetiškai patrauklias, funkcionalias ir saugias elektronines parduotuves. Esame sukaupę nemažai profesinės patirties dirbdami su užsienio projektais, todėl garantuojame, jog jūsų elektroninė prekybvietė atitiks aukščiausius rinkos standartus.

Mes kuriame:

  • Elektroninės parduotuvės

  • Apskaitos sistemų integravimas

  • Prekių importavimas

  • Sandėlio integravimas

  • Specializuotų el. komercijos sistemų kūrimasPritaikome prie visų
mobiliųjų įrenginių.Ar puikiai pažįstate šiuolaikinį prekių ir paslaugų pirkėją? Jei pritariančiai linksite galva, tuomet akylai stebite jo įpročių pasikeitimus ir žinote faktą, kad pirkimus jis vis dažniau atlieka naudodamasis mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Dėl šios priežasties interneto svetainės dizainą yra būtina pritaikyti prie skirtingų naujųjų technologijų įrenginių. Tik tuomet jūsų tinklalapis, atvertas skirtingų dydžių telefonų, planšečių, kompiuterių ekranuose išlaikys estetinį vaizdą, patogų funkcionalumą ir garantuos gerą lankytojų įspūdį.


Interneto svetainių kūrimu užsiimantys profesionalai „responsive design“ sprendimą visuomet rekomenduoja ir todėl, kad tai padeda sparčiai auginti tinklalapio lankytojų skaičių. Mobiliesiems įrenginiams sukurtą interneto svetainės atvaizdavimą laikome tarsi antruoju tinklalapiu. Todėl atsisakę šio „dublikato“, turėsite vieną svetainės versiją, kurią greičiau ir geriau įvertins interneto paieškos sistemos (pavyzdžiui, dėl aukštos pozicijos „Google“). Rezultatas - jūsų verslas internete tampa labiau matomas. O jūs juk norite būti matomi savo būsimam klientui, ar gi ne?